fabrika satış yüksek kalite ile CO2 lazer işaretleme makinesi ürün açıklaması
CO2 Lazer Işaretleme Makinesi Için Olmayan metal Ahşap Plastik Deri lazer teknolojisi kullanımı bugün dünyada daha gelişmiş olduğunu, yeni nesil lazer işaretleme makinesi sistemi geliştirdi. fiber lazer çıkışı, gerçekleştirilmesi ultra yüksek hızda tarama galvanometrenin işaretleme sistemi, yüksek yaşam istikrarlı anahtar bileşenleri cihazlar, yeni görünümü ile, benzersiz yapısı, basit bir işlem, yüksek modülasyon frekansı, markalama hızı, yüksek hassasiyetli, istikrarlı performans ve diğer avantajları, metal her türlü yaygın olabilir ve kalıcı işareti olmayan metal yüzey yapmak.
CO2 lazer işaretleme makinesi ile donatılmış online uçuş lazer işaretleme sistemi , İngilizce ve grafik işaretleme. metin güçlü bir düzeni ve grafik işleme fonksiyonu vardır, otomatik olarak üretmek toplu numarası ve seri numarası.
uygulama
Mark ekonomi Co2 lazer işaretleme makine ağırlıklı olarak ilaç, kişisel bakım ürünleri, tütün, gıda ve içecek ambalaj, şarap, süt ürünleri, giyim etiket, deri, elektronik bileşenler, yapı malzemeleri, kimyasal ürünler, metal ürünleri ve diğer işaretler alanında üretim ve son kullanma tarihi, parti numarası, frekans, iş adı, marka ve logosu grafik vb ve metin.

Etiketler: Ucuz Fabrika satış yüksek kalite ile CO2 lazer işaretleme makinesi, Yüksek Kalite Fabrika satış yüksek kalite ile CO2 lazer işaretleme makinesi, Çin Ahşap Yönlendiriciler Tedarikçiler.

Birim Tipi parça
Paket Boyutu 1cm x 1cm x 1cm (0.39in x 0.39in x 0.39in)
Model Numarası BCX
durum yeni
CNC veya Değil cnc

Yorum Yap

Fabrika satış yüksek kalite ile CO2 lazer işaretleme makinesi

Ek bilgi

Fiyat:₺21 852.40

Kategori:Araçları

SKU: w273

Değerlendirmeler: